2017 Tesettür Gelinlik Modelleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 09:40

2017 Tesettür Gelinlik Modelleri

2017 Tesettür Gelinlik Modelleri

2017 prenses tesettur gelinlik 300x152 2017 Tesettür Gelinlik Modelleri

Gelinlik ve gelinlik aksesuarları başlı başına bir moda sektörü. Bu sektörde hızla trendleri takip ederek kendini yenilemekte. Tesettür giyimin ise gelinlikte yaşanan boşluğu hızlı bir şekilde doldurdu. Özellikle tesettürlü kadınların başlarını örtmesi gelin başı için kullanılan duvak tarzları üzerinde farklılık yarattı. Bu açıdan komple bir tasarım olan gelinlik modası 2017 tesettür gelinlik modelleri ile kataloglarında fazlası ile yer buldu. Gelinlik modelleri tasarlanırken tüm detaylar dikkate alınarak ve tesettüre uygun hem şık hemde asaleti ön planda çıkartacak modeller yapıldı. Tesettür gelinlik modelleri bugüne kadar belirli kalıplar içinde tasarlanırken şimdi tüm detaylar dikkate alınarak ön plana çıkarıldı. Duvaklar gelinlikle bir bütünlük oluşturarak gelinin görünmeyen saçlarını adeta duvak içine hapsederken yüzlerini ortaya çıkartan ve herkese bir insana kapalılık bu kadar mı yakışır dedirttirdi.

2017 islemeli tesettur gelinlik modeli 200x300 2017 Tesettür Gelinlik Modelleri

2017 tesettür gelinlik modelleri diğer gelinlik modelleri ile paralellik göstererek piyasa açığını hızlı bir şekilde kapattı. Artık tüm moda evlerinde, mağazalarda ve internet sitelerinde tesettür gelinlik modellerinin de satışları yapılmaktadır. Bu sene tesettür gelinlik modelleri içinde ilk göze çarpan detay kabarık yapılı vücut hatlarını belli etmeyen üzerindeki işlemeler ile içini göstermeyen çiçekli tasarımlardır. Gelinlik dendiğinde ilk akla gelen prenses gelinlik modeli tesettür gelinlik tarzında da tüm moda tasarımcıları tarafından işlenerek modernize edildi. Uzun kuyruklu, kabarık modeller, satenimsi ve krep kumaşlardan oluşan gelinlikler 2017 tesettür gelinlik modelleri arasında yer bulmaktadır.

2017 tesettur gelinlik modeli 300x295 2017 Tesettür Gelinlik Modelleri

Dantel ağırlıklı ve uçuşan tüllerin çok sık kullanıldığı  modası geçmeyen gelinlik modelleri tesettüre uygun hale getirilerek bu senede kendini göstermektedir. Tesettür gelinlik modelleri içinde en çok kullanılan güpür kabarık modellerin ayrılmaz bir parçası olmaktadır. Özellikle tercih edilen Fransız güpürler tesettür modelleri içinde daha şık bir görünüm sağlamaktadır. Tesettürde boyun kısmının türban ile örtülmeden de kullanılması açısından özellikle boğazlı ve hakim yaka şeklinde tasarlanarak tesettüre uygun hale gelmesi eşarp yerine bone tarzı duvak kullanımına da imkan sağlamıştır. Üst kısım ve duvakta kullanılan işlemeler ise danteli adeta geride bırakmıştır. Özellikle duvakla bütünlük sağlaması ve gelinin yüzünü ortaya çıkartan gelinlik modellerinin en önemli avantajı eşarp kaymasını ortadan kaldırmıştır.

2017 tesettur gelinlik modelleri2 300x254 2017 Tesettür Gelinlik Modelleri

İslami inançlara göre giyinen ve gelinlik tercihini buna göre yapanlar için önemli bir seçenek olmaktadır. Tesettür gelinlik modellerinde iç göstermeyen ve kapalı olarak tasarlanan gelinliklerin özellikle yaz aylarında gelinleri terletmeyen kumaş seçilerek giyim tarzına uygun olmasına önem verilmiştir. internet sitelerinde yer alan ve tüm detayları ile ortaya konan tesettür gelinlikler hakkında detaylı bilgiler alarak gelinlik seçimleri daha kolay hale gelmiştir. En son moda tesettür gelinlik modellerini gelişmeleri yakından takip ederek konu hakkında fikir sahibi olmanız mümkün hale gelmiştir.

2017 dantelli tesettur gelinlik 259x300 2017 Tesettür Gelinlik Modelleri                        2017 gelinlik trendleri1 184x300 2017 Tesettür Gelinlik Modelleri2017 tesettur gelinlik 300x259 2017 Tesettür Gelinlik Modelleri

 

sizlere www.netkadinlar.com farkıyla sunulmuştur

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar