2015/2016 Sonbahar Kış Trendleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 16:00

sonbaha 2015/2016 Sonbahar Kış Trendleri

2015 yılının dikkat çeken ve geçmişinde izlerini taşıdığı bir çok akımı bünyesinde bulundurması ile dikkat çekerek damga vuruyor. 80 li yıllardan 70 lere punk, askeri sitillere, metal aksamlardan şifona kadar her tarza hitap ederken feminen tarzıda ön plana çıkartıyor.

Kürk, yün ve süetin sıcacık parçaları ile yırtmaçlı transparan derin dekoltelerinde iç gıcıklayıcılığı bir arada kullanılmakta.

Canlı renklerin yer aldığı uçuşan asimetrik kesimlerin bol kullanıldığı kabarık omuzların yer verildiği ve 80 li yılları andıran kıyafetler ile uzun çizmeler yine bu senenin kış modasına damga vurmaya hazır.

Askeri figürlerin kullanıldığı ve yesilin tonlarının ağırlıklı olduğu kaban çeket bot ve giysilerle askeri çizgiyi hatırlatan apoletli, çift düğmeli kıyafetler vitrinleri süslemeye başladı.

Rengarenk ve oldukça havalı sahte kürkler ise kışın soğuk günlerinde içinizi ısıtmaya ve ben buradayım dedirtmeye hazırlar. Rengarek sahte kürklerin yanı sıra beyaz ve ekrunun kullanıldığı kürklerde kar beyazını andıran çizgileriyle sizleri bekliyor.

sonbahar 2015/2016 Sonbahar Kış Trendleri

Yazında enine çizgili kıyafetlerin bolca kullanıldığı elbise ve thisertler kışında kullanıma devam ediyor. Yün elbiseler ve tunikler yine kendini gösterirken kalın kemerlerde oldukça fazla kullanılıyor.

Kısa pantalonlar ve etek pantolanlarda bu sene oldukça revanşta çizmeler ve asker botları ile oldukça uym sağlayan bu modeller bir çok bayanında rahatlığı açısından tercihleri arasında olacaktır.

Askeri temaların kullanıldığı 2015 kış modasında denizci kabanları. Koyu lacivert tonlardaki mantolar şık ve maskulen bir görüntü oluşturmakta. 70 li yıllardan günümüze esinlenen püsküllü kıyafetler, maxi etekler, süet ve uzun elbiselerde bohem havasıyla kış mevsiminin gözdeleri arasında yerini aldı.

Leopar kadınların vaz geçemedikleri bir model olmakla birlikte bir çok yerde kendini gösteren leopar desenli kıyafetler farklı renklerle kendini bir çok parçada kullanılarak gösteriyor.Pelerin ve panço ise hala modasını devam ettirmekte.

Genellikle jean parçalarda kullanılan zımba ve düğmeler kış sezonunda bir çok parçada kullanılarak güzelliği detaylarda sunuyor. Vinil ve PVC yine sezonun trendleri arasında. Hem günlük giyimde hemde abiye giyimde oldukça fazla yer veriliyor. Bunun yanı sıra feminen bir görüntü sergileyen şifon ve dantelde maskulen ve feninenliği birlikte götürüyor.

sonba 2015/2016 Sonbahar Kış Trendleri

Sezonun en güzel ve şık tasarımları içinde süette oldukça çok kullanılmış. Özellikle camel renklerin hakim olduğu etek yelek ve elbiseler ise 2015 yılının gözdeleri olmaya hazırlar.

Etiketler:, , , , , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir