2015 Bayan Abiye Bluz Modelleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 11:19

2015 Bayan Abiye Bluz Modelleri

Bu seneki sonbahar kış sezonu bayan abiye tasarımlarında, koyu tonlar dikkati çekmekte. Geçmiş yıllara göre renklerdeki bu farklılık insanda daha çok pozitif bir etki bırakıyor.

Bir çok renk seçeneği olmasına rağmen en çok kırmızı, sarı, turuncu, mavi, yeşil, mor ve klasikleşen siyah beyaz tonlarından oluşan bluz modellerinde de modern ve şık ayrıntılarla birbirinden güzel bluzler, şık olduğu kadarda gösterişi seven bayanların tam tarzını yansıtacak.

Birkaç ayrıntı ile sürekli gördüğümüz bluz modelleri, günümüz modern yaşantısına uyumlu hale dönüştürülmüş. Pile detaylı, dantelli, fistolu, işlemeli, pullu, incili, boncuklu, taşlı uzun tunik türü, altı oval ve salaş kesim bluzler bu senenin modasını oluşturmakta.

İşlemeleri bluzlar da sadece kol kenarlarına değil, omuzlarda da görmek mümkün. Düğmeli olan abiye bluzlar da bu sene düğme yerine inci ve taşlı seçenekleri görmek mümkün. Ekstradan aksesuar kullanmaya gerek duyulmayacak kadar süslemeli. İncili, taşlı şık bluzlar bu sene şık ve zarif modeller arasında yer alıyor. Göğsün üst kısmı ve omuzlardan dirseklere kadar uzanan dantel ayrıntılı bluzlar, panço yakalı bluzlar, leopar ve yılan derisi formunda bluzlar, simli ipler ile işlenmiş altın işlemeli bluzlar, püsküllü beden ve kol detayı olan bluzlar ile birçok model seçenek ile vitrinleri süsleyecek.

Bu senenin en çok beğeni alan ve rağbet gören bluzlar ise çiçek desenli ve altın işlemeli olanlar.

2015 Bayan Abiye Bluz Modelleri Fotoğrafları

sizlere www.netkadinlar.com farkıyla sunulmuştur

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar